Obchody 75. rocznicy bitwy Armii Krajowej pod Kotoniem

Wójt Gminy Tokarnia, Sołtys Wsi Zawadka, Szkoła Podstawowa w Krzczonowie, OSP Zawadka, Koło Gospodyń Wiejskich w Zawadce, dyrektor GOKiS oraz GRH AK „Murawa” zapraszają na uroczystość uczczenia 75. rocznicy walk Armii Krajowej w masywie góry Kotoń oraz pacyfikacji Zawadki, która odbędzie się 29 września 2019 r. (niedziela) w Zawadce.
PROGRAM:
Podniesienie flagi na maszt i odegranie hymnu państwowego.
14.00 – Msza Św. pod pomnikiem pacyfikacji – parafia św. Stanisława BM w Krzczonowie, oprawa muzyczna Orkiestra Dęta OSP Krzczonów.
15.-15.15 – Przemówienia okolicznościowe. Złożenie wieńców przez wójta gminy i przewodniczącą rady gminy oraz organizacje kombatanckie.
15.15-15.30 – Program artystyczny – Zespół Placówek Oświatowych w Krzczonowie, Szkoła Muzyczna w Czasławiu filia w Krzczonowie.
15.30 – TEATR PIOSENKI – koncert CENA WOLNOŚCI – Fundacja im. Romana Kołakowskiego, autora widowiska na uroczystość kanonizacji Jana Pawła II w Myślenicach. Wystąpią: Agata Klimczak-Kołakowska, Joanna Kwiatkowska-Zduń, Leszek Zduń.
Catering Koło Gospodyń Wiejskich w Zawadce.